صفر تا صد

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

آنالیز سئو آنلاین
خدمات سئو و بهینه سازی سایت
شیپ
شیپ
شیپ
شیپ
صفر تا صد سئو سایت

چرا به سئو نیاز داریم؟

افزایش ترافیک ارگانیک

افزایش ترافیک ارگانیک

ترافیک ارگانیک (organic traffic) یک ترافیک رایگان است. به این صورت که کاربران از طریق سرچ در موتورهای جستجو مانند گوگل به سایت شما هدایت می‌شوند.

افزایش فروش و نرخ تبدیل

افزایش فروش و نرخ تبدیل

به تعداد کاربران وارد شده که هدف مورد نظر روی سایت شما را انجام می‌دهند نرخ تبدیل می‌گویند. مثلا خرید محصول و خدمات یا تماس جهت دریافت مشاوره.

سرمایه گذاری بلند مدت

سرمایه گذاری بلند مدت

سئو یکی از کم هزینه‌ترین روش‌های دیجیتال مارکتینگ است. کمتر از یک سال هزینه کنید، سال‌های طولانی با هزینه‌ی نگهداری کم در بهترین جایگاه باشید و ورودی بگیرید.

جایگاه در صفحه اول گوگل

جایگاه در صفحه اول گوگل

سئو زمانی نتیجه می‌دهد که نتایج شما در صفحه اول باشد. ۷۵ درصد کاربران در سرچ گوگل فقط صفحه اول را می‌بینند. حالا تصور کنید سایت شما در صفحه اول گوگل باشد!

تنها در شش مرحله

مراحل سئو سایت

مرحله یک سئو

آنالیز رقبا و بازار

15%

تحلیل و آنالیز سایت رقبا از مهمترین اقدامات اولیه سئو است. رقیب را بشناسید، سپس از او جلو بزنید. تا رقبا و استراتژی کاری آن‌ها را درک نکنیم نمی‌توانیم رقابت هدفمندی داشته باشیم. تحلیل و آنالیز کامل سایت و سئو، محتوای تولیدی، شبکه‌های اجتماعی و نحوه خدمات رسانی رقبا تاثیر بسیار زیادی در تصمیم گیری و روند کاری ما خواهد داشت.

ما در تکنویک به تحلیل و بررسی کامل حداقل 20 رقیب در حوزه کاری شما در تمامی فیلدهای کار شده می‌پردازیم. نقاط ضعف و قدرت آن‌ها بررسی می‌کنیم. ایده‌های جذاب و مفید را گردآوری می‌کنیم، ارتقاء می‌دهیم، متناسب با برند و بیزینس شما شخصی‌سازی می‌کنیم و به کار می‌بریم. نقاط ضعف سایت رقبا را تبدیل به نقاط قدرت شما می‌کنیم و به نفع شما استفاده می‌کنیم.

شناسایی کامل رقیب و درک عمیق مشتریان و بازار هدف گامی بلند برای بزرگ شدن است. در تکنویک اعتقاد داریم گام اول را که قوی برداریم تمامی گام‌های بعدی قدرتمند ظاهر می‌شوند. 

تحقیق کلمات کلیدی

30%

اصلی‌ترین قسمت ماجرای سئو، استخراج کلمات کلیدی یا همان کیوورد ریسرچ است. باید بدانیم چه کلماتی را هدف قرار دهیم تا بهترین نتیجه را بگیریم. تا زمانی که کلمات مهم در کسب و کارتان شناسایی نشود و افراد زیادی آن‌ها سرچ نکنند ورودی خوبی نخواهید داشت. هدف شما از سئو به دست آوردن ترافیک طبیعی از SERP می‌باشد، انتخاب کلمات کلیدی قدم اصلی و اولیه ورود شما به موتورهای جستجو است. 

تیم ما یک تحقیق چند مرحله‌ای و عمقی از کلمات کلیدی برای شما انجام خواهد داد. کلماتی که سرچ ماهیانه زیادی دارند طبق گزارش سایت‌های معتبر گوگل (مانند Keyword planner) استخراج می‌شوند. مطابق با هر کلمه کلیدی اصلی، کلمات Long tail و short tail، کلمات هم‌خانواده و LSIها نیز استخراج می‌گردند. 

برای بدست آوردن بهترین لیست کیوورد نیاز به متخصص با دانش کافی در حوزه سئو داریم. تیم تکنویک با استفاده از تخصصی‌ترین ابزارهای روز دنیا کامل‌ترین Keyword list را برای شما استخراج می‌کند.

مرحله دو سئو
مرحله سه سئو

استراتژی محتوایی

45%

مرحله بعد داشتن یک استراتژی محتوایی خوب برای سایتتان است. اگر قصد دارید دل گوگل را به دست آورید حتما نیاز به برنامه‌ریزی و استراتژی دارید. برنامه‌ریزی و داشتن اصول داخلی برای تولید محتوای هر کسب و کاری از اهمیت بالایی برخوردار است. در استراتژی محتوایی باید مخاطب، هدف از ارائه خدمات، معرفی برند و هدف کسب و کار مشخص شود. افراد برای تولید محتوای سایت خود هزینه زیادی می‌کنند اما گاها نتایج خوبی به دست نمی‌آورند. دلیل کامل واضح است. استراتژی محتوایی و پلن راه ندارند!

با داشتن یک پلن محتوایی از سردرگمی و بهم ریختگی خود و مشتریانتان جلوگیری می‌کنید. همچنین زمانی که مثل طلاست را صرفه‌جویی می‌کنید و از رقبایتان پیشی می‌گیرید. در سال‌های اخیر گوگل توجه بسیاری به داشتن نقشه راه محتوایی داشته و رضایت کاربران را بسیار مورد توجه قرار داده است.  بنابراین محتوای تولیدی باید برای بالا بردن رضایت و اطلاعات کاربر باشد نه برای ربات‌های گوگل. 

تولید محتوای هدفمند و مخاطب پسند همراه با بودجه‌ریزی، تعیین ماموریت، تشخیص مخاطب به همراه تقویم محتوایی تخصص ماست. در تکنویک طبق هدف و مشتریان بیزینس شما یک استراتژی و پلن محتوایی چیده می‌شود تا راه را برای ورود به موتورهای جستجو آسان‌تر کند.

سئوی داخلی

65%

بدون اجرای سئو داخلی یا همان On Page Seo هیچوقت دیده نمی‌شوید. مهره اصلی نمایش سایت در موتورهای جستجو، پیاده سازی سئو داخلی سایت است. اگر کل فرایند سئو را بدن انسان در نظر بگیریم سئو داخلی حکم ستون فقرات را دارد که تمام اجزای بدن را کنار یکدیگر قرار می‌دهد. این مرحله از بهینه‌سازی نیازمند متخصص و کارشناس با تجربه است. 

 بهینه‌سازی متا تگ‌ها، هدینگ‌ها، تصاویر، لینک‌دهی داخلی، انکرتکست‌ها، محتوای سایت، چگالی کلمات کلیدی، URLهای سایت، اسکیما و کلی موارد دیگر باعث می‌شود شما از انتهای گوگل به ابتدای آن برسید. عدم داشتن دانش کافی در پیاده‌سازی سئوی داخلی می‌تواند ضررات جبران ناپذیری مانند پنالتی‌های گوگل را به همراه داشته باشد و باید بگوییم قسر رفتن از دست جریمه‌های گوگل کار آسانی نیست.

ما در تیم تکنویک با داشتن متخصصین سئوی حرفه‌ای و باتجربه در سایت‌های داخلی و بین‌المللی همراه شما هستیم تا در کوتاه‌ترین زمان بهترین نتایج را برای شما به ارمغان آوریم و تا انتها در کنار شما خواهیم بود.

مرحله چهار سئو
مرحله پنج سئو

سئوی تکنیکال

85%

بخش فنی سایت را در سئوی تکنیکال (Technical SEO) جستجو کنید! بهینه‌سازی جنبه‌های فنی سایت نیازمند دانش و تخصص است. مثال بدن انسان را به یاد دارید؟ سئوی تکنیکال مثل ماهیچه‌های بدن است. هرچه ماهیچه‌های بدن را قوی‌تر کنید قدرت بیشتری به دست می‌آورید. برای برنده شدن در دنیای SERP اینجا قدرتمند ظاهر شوید.

بهبود سرعت، کرال شدن توسط خزنده‌های گوگل، امنیت، ساختار و معماری سایت، موبایل فرندلی بودن، رفع خطاها، ارورها و لینک‌های شکسته، اصلاح داده‌های ساختار یافته، سایت مپ، فایل robot.txt و… قسمتی از مهمترین فاکتورهای سئو تکنیکال است.

از پرکارترین و زمان‌برترین مراحل اجرای سئو، سئوی تکنیکال است. اجرای هر کدام از مراحل، علاوه بر تخصص و دانش نیازمند وقت و هزینه است. گروه متخصص سئو کار تکنویک با بالاترین سرعت و در کوتاه‌ترین زمان به بهینه‌سازی و اجرای اصول سئوی تکنیکال سایت شما می‌پردازد.

سئوی خارجی

100%

برای درک بهتر سئو خارجی نیاز داریم یکبار دیگر به سراغ مثال بدن انسان برویم. برای قوی ماندن نیاز به چه داریم؟ غذا و مکمل‌ها. بک لینک‌سازی، شبکه‌های اجتماعی، سوشیال سیگنال، تبلیغات، رپورتاژهای تبلیغاتی و پست‌های مهمان بخشی از فرایند سئوی خارجی است.

نکته‌ی مهم این است که باید حواستان به غذا و مکمل‌رسانی باشد. ممکن است از نظر گوگل دوپینگ کرده باشید و شما را از دور مسابقات محروم کند! یکی از حساس‌ترین مراحل پروسه‌ی سئو این مرحله می‌باشد. خرید بک لینک یکی از اشتباه‌ترین و غیرقابل جبران‌ترین روش‌های سئوی خارجی یا همان Off Page است.

در تکنویک اجرای سئوی خارجی به طبیعی‌ترین روش توسط متخصصین ما اجرا می‌شود و ترکیبی از سئوی خاکستری و سفید را برای این مرحله از کار پیاده‌سازی می‌کنیم. با تکنویک با خیال راحت این مرحله از سئو شروع کنید.  

مرحله شش سئو
چرا تکنو یک را انتخاب کنیم؟
?Why choose Techno One

چرا تکنو یک را انتخاب کنیم؟

تصویر

اجرای سئو سفید طبق قوانین گوگل

White SEO and compliance with Google rules

تصویر

دارای نمونه و پروژه‌های موفق

Successful Projects

تصویر

تیم جوان و متخصص در دیجیتال مارکتینگ

Young and Expert Team In Digital Marketing

تصویر

تضمین شده، متعهد و قابل اطمینان

Guaranteed, Committed and Reliable

شیپ
اقدامات سئو

اقداماتی که برای سئو هر سایت انجام می‌دهیم؟

برای مشاهده توضیحات ماوس را روی المان متحرک ببرید 🙂

خدمات سئو

اولین قدم برای شروع، برگزاری جلسه مشاوره جهت کسب اطلاعات از بیزینس و هدف شما است.

در این مرحله از پروژه بازار هدف و مخاطبین شما را شناسایی کنیم.

اگر سایت دارید به طور کامل بررسی و تحلیل می‌شود. در صورت نداشتن وبسایت، پروژه مشاوره طراحی سایت استارت می‌خورد.

تمامی رقبای فعال شما در حوزه سایت به طور جامع آنالیز و تحلیل می‌شوند و نقاط ضعف و قدرت بررسی می‌گردد.

به مهمترین مرحله یعنی استخراج کلمات کلیدی رسیدیم. در یک تحقیق کامل و عمقی پرسرچ‌ترین کلمات کلیدی انتخاب می‌شوند.

یک پلن محتوایی متناسب با بازار هدف، مخاطبین و بودجه شما توسط متخصصین تدوین می‌شود. 

سایت از نظر فنی و تکنیکال بررسی می‌شود و تمامی موارد مورد نیاز جهت بهبود و اصلاح پیاده‌سازی می‌شود.

بهینه‌سازی متاتگ‌ها، تایتل‌‌ها و هدینگ‌بندی و اجرای تمامی اصول مربوط به سئو داخلی به صورت مرحله‌ای اجرا می‌شود.

طرح‌ریزی و اجرای پلن‌های تبلیغاتی و لینک سازی خارجی پس از تکمیل دو مرحله قبلی به صورت پله‌ای آغاز می‌کنیم.

پس از پایان هر ماه گزارشی کامل از وضعیت سایت، کاربران و ورودی‌ها از معتبرترین منابع ارسال و تحلیل خواهد شد.

مراحل عقد قرارداد در تکنویک

جلسه مشاوره رایگان

جلسه مشاوره رایگان

ما در تکنویک، جلسه‌ مشاوره یک ساعته‌ رایگان به همراه متخصصین و کارشناسان به صورت حضوری یا آنلاین برای ارائه مشاوره و کسب اطلاعات بیزینس شما در نظر گرفته‌ایم.

تحلیل بازار هدف

تحلیل بازار هدف

آنالیز رقبا و بررسی بازار کسب و کارتان توسط کارشناسان و متخصصین تکنویک برای درک بهتر و شروعی قدرتمند، به همراه دریافت تجارب شما از اصلی‌ترین مراحل شروع کار است.

ارائه پروپوزال

ارائه پروپوزال

پس از بررسی اولیه و جلسه مشاوره، تیم تکنویک طی حداکثر 3 روز پروپوزال و نقشه راه مربوط به سایت شما را ارائه می‌دهد. مراحل اجرای کار مطابق این برنامه پیش خواهد رفت.

عقد قرار داد

عقد قرار داد

در این مرحله پس از تایید نهایی پروپوزال و انتخاب پکیج، قرارداد اجرای سئو سایت تنظیم و همکاری تکنویک و شما به صورت رسمی جهت رشد کسب و کارتان آغاز می‌گردد.

لیست قیمت

پلن‌های سئوی تکنویک

پلن اقتصادی

10میلیون/ ماهانه

 • تعداد کلمات کلیدی --> 5 کلمه
 • استخراج کلمات کلیدی --> یک مرحله
 • آنالیز رقبا --> هر سه ماه
 • محتوای سئو شده --> 6000 کلمه در ماه
 • محتوای محصولات --> 3000 کلمه در ماه
 • مقاله گذاری --> هر ماه 4 عدد
 • بهبود سرعت سایت --> دارد
 • سوشیال سیگنال --> ندارد
 • ایجاد کمپین ادوردز --> ندارد
 • تضمین امنیت سایت --> ندارد
 • پشتیبانی و پاسخ دهی --> ساعت کاری
 • جلسات مشاوره کسب و کار --> ندارد
 • ریپورتاژ و PBN --> اقتصادی
 • طراحی اسالید و بنر --> 1 عدد در ماه
 • ارائه گزارشات --> هر سه ماه
 • نتیجه گیری--> 6 تا 7 ماه
ثبت و مشاوره

پلن VIP

15میلیون تومان/ ماهانه

 • تعداد کلمات کلیدی --> 8 کلمه
 • استخراج کلمات کلیدی --> دو مرحله
 • آنالیز رقبا --> هر دو ماه
 • محتوای سئو شده --> 12000 کلمه در ماه
 • محتوای محصولات --> 6000 کلمه در ماه
 • مقاله گذاری --> هر ماه 8 عدد
 • بهبود سرعت سایت --> دارد
 • سوشیال سیگنال --> دارد
 • ایجاد کمپین ادوردز --> دارد
 • تضمین امنیت سایت --> ندارد
 • پشتیبانی و پاسخ دهی --> ساعت کاری
 • جلسات مشاوره --> 30 دقیقه تلفنی ماهیانه
 • ریپورتاژ و PBN --> بصورت VIP
 • طراحی اسالید و بنر --> 2 عدد در ماه
 • ارائه گزارشات --> هر دو ماه
 • نتیجه گیری--> 5 تا 6 ماه
سفارش

لوکس VIP

25میلیون تومان/ ماهانه

 • تعداد کلمات کلیدی --> 12 کلمه
 • استخراج کلمات کلیدی --> سه مرحله
 • آنالیز رقبا --> هر ماه
 • محتوای سئو شده --> 18000 کلمه در ماه
 • محتوای محصولات --> 9000 کلمه در ماه
 • مقاله گذاری --> هر ماه 12 عدد
 • بهبود سرعت سایت --> دارد
 • سوشیال سیگنال --> دارد
 • ایجاد کمپین ادوردز --> دارد
 • تضمین امنیت سایت --> دارد
 • پشتیبانی و پاسخ دهی --> 24 ساعته
 • جلسات مشاوره --> 60 دقیقه تلفنی ماهیانه
 • ریپورتاژ و PBN --> لوکس VIP
 • طراحی اسالید و بنر --> 5 عدد در ماه
 • ارائه گزارشات --> هر ماه
 • نتیجه گیری--> 3 ماه
سفارش

چطور به سئوی سایتمون کمک کنیم؟

تولید محتوای تخصصی

تولید محتوای تخصصی

مهمترین عامل پیشرفت در سئو داشتن محتوای یونیک و تخصصی است. تولید محتوای متنی، تصویری، ویدئویی و صوتی موتور اصلی در این فرایند است.

تبلیغات و ادوردز

تبلیغات و ادوردز

نقش تبلیغات در هر کسب‌وکاری بر کسی پوشیده نیست. برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی هدفمند، سرعت رشد در موتورهای جستجو را به طرز چشم‌گیری افزایش می‌دهد.

شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی

فعالیت در تمامی شبکه‌های اجتماعی هم به سئوی خارجی کمک می‌کند و هم به برندینگ. قدرت فعالیت در شبکه‌های اجتماعی را دست کم نگیرید.

طراحی سایت حرفه‌ای

طراحی سایت حرفه‌ای

سایت واکنشگرا، پر سرعت و موبایل فرندلی از اصول حیاتی و تاثیر گذار بر سئو می‌باشند. کاربرپسند بودن جز فاکتورهای مهم گوگل در رتبه‌دهی است.

شاید سوال شما باشد!

سوالات متداول سئو

حتماً شنیده‌اید که می‌گویند ره صد ساله را یک شبه نمی‌توان طی کرد. همه چیز بسته به حوزه رقابتی، اعتبار سایت شما، پکیج انتخابی و موارد این چنینی است. اما می‌توان گفت تا 4 ماه بعد از شروع پروسه سئو نتایج مثبت قابل تشخیص هستند.
رسیدن به رتبه اول گوگل کار ساده‌ای نیست و نیاز به کوشش مستمر و مشاوره با یک متخصص خبره سئو دارد. هر چند اگر خیلی عجله دارید، چاره‌ای جز توسل به سئو کلاه سیاه و ادوردز ندارید. با یک کمپین کلیکی قوی و متمرکز، به کلیک‌های بیشتر و مشتریان بیشتر برسید.
خلاصه بگوییم اگر می‌خواهید در زمان کم به صفحه اول گوگل بروید باید به سراغ گوگل ادوردز بروید. اما اگر در بودجه محدود هستید و زمان کافی برای رشد در اختیار دارید، سئو انتخاب بسیار بهتری برای شماست.اما می‌توان گفت بهترین استراتژی برای شما این است که از هر دوی آنها بهره بگیرید؛ نتیجه آنها با هم فوق‌العاده خواهد بود.
تضمین کار ما هیچ چیز جز نمونه‌ کارهای ما نیست که آنها در سایت می‌بینید. در صورت همکاری با تکنویک، هر زمان که مایل باشید می‌توانید پروژه را متوقف کنید. همه چیز کاملاً به انتخاب شما بستگی دارد.
پکیج‌های سئو تکنویک بر اساس تحلیل‌های فراوان تنظیم شده‌اند. با این حال اگر پرداخت هزینه برایتان مشکل دارد، ما فکر همه چیز را کرده‌ایم! در تکنویک امکان پرداخت اقساطی برای شما عزیزات فراهم است. دیگر نگران هیچ چیز نباشید.
برای مشاهده جزئیات آنالیز سایت‌تان می‌توانید از طریق سایت فرم تماس را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. یا اینکه می‌توانید صرفاً تماس بگیرید تا اطلاعات آنالیز را در اختیار شما قرار دهیم.
ما در تکنویک در کنار شما هستیم تا انواع خدمات مشاوره سئو سایت‌های فروشگاهی و شرکتی را ارائه کنیم. از 0 تا 100 کار سئو سایت خود را به ما بسپارید تا در زمان مناسب، شما را به هدف خودتان برسانیم. پکیج‌های سئو تکنویک مناسب هر کسب و کاری با هر مقدار بودجه در نظر گرفته شده است. تضمین کار ما تمام نمونه کارهای ماست که آنها را در صفحه اول گوگل می‌بینید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران سئو تکنویک در تماس باشید.
آخرین مطالب

آخرین مقالات دنیای سئو

تازه‌ترین مطالب در حوزه دیجیتال مارکتینگ و تکنولوژی

خدمات سئو 19 اردیبهشت 1403

بازاریابی محتوا چیست؟

زمان مطالعه: 14 دقیقه در این مقاله از تکنویک، به شما نشان خواهیم داد چگونه می‌توانید از بازاریابی محتوا برای جذب، آموزش، تعامل و

ادامه مطلب
خدمات سئو 28 اسفند 1402

ده قدم تا تبدیل شدن تولیدکننده محتوای حرفه‌ای!

زمان مطالعه: 11 دقیقه آیا سرشار از ایده، خلاقیت و اشتیاق به اشتراک گذاری دیدگاه منحصربه‌فرد خود با جهان هستید؟ اگر چنین است، تبدیل

ادامه مطلب
خدمات سئو 23 اسفند 1402

UX رایتینگ چیست؟

زمان مطالعه: 10 دقیقه UX رایتینگ چیست؟ وقت یک کوییز است: به آخرین برنامه‌ای که در گوشی خود استفاده کرده‌اید فکر کنید؛ ترجیحاً همان

ادامه مطلب